Nowości. SDP – system w badaniach młodzieży

Nowości. SDP – system w badaniach młodzieży

Zakończono realizację dwóch programów dotyczących badań młodzieży szkolnej przy wykorzystaniu diagnostyki komputerowej, m.in. w postaci narzędzi psychometrycznych zawartych w SDP – system.

Badanie funkcjonowania poznawczego oraz emocjonalnego młodzieży szkolnej

Wspólnie z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończono realizację programu: Opracowanie i wdrożenie usługi diagnostycznej funkcjonowania poznawczego i emocjonalnego młodzieży po przebytej infekcji Covid-19 lub w związku z negatywnymi skutkami psychologicznymi pandemii.

Źródło: materiały własne.

Ponadto zostały zakończone i opracowane wyniki badań jednego z współpracowników GPE Psychotronics – dra. Grzegorza Załęskiego. Praca o tytule: Funkcjonowanie poznawcze młodzieży szkolnej grającej w gry wideo jako komponent postawy uczenia się. Dysertacja opublikowana na Uniwersytecie Rzeszowskim dostępna jest tutaj.

Wyniki powyższych badań posłużą firmie GPE Psychotronics na przygotowanie dla psychologów zajmujących się diagnostyką młodzieży w wieku szkolnym komercyjnej wersji opracowanych testów. Wzbogacone zostały również wartości psychometryczne dotychczas funkcjonujących w ramach Systemu testów psychometrycznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?  Skontaktuj się z konsultantem SDP – system
(w zakładce “oferta” znajdziesz namiary na naszych konsultantów)

tel: 500 409 854

e-mail: g.zaleski@sdp-system.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *